Turnaje 2017

Büppelmania

Büppel 4. – 5. 2.

9. Golem (Jirka, Jonáš, Alča)

CoupleCup

Halle 11. 3.

3. Golem (Jirka, Kyncl)
9. Those Guys (Miky, Andy)
16. Markétka (Jonáš, Alča)

Jurassic Open

Graz 29. – 30. 4.

3. Controlled Extinction (Jirka, ???, ???)
4. Big feet tiny hands (Kyncl, Alča, Andy)
Anežka/Jonáš ???

Frankonian Rhapsody

Norimberk 26. – 27. 5.

3. Schnellzug Vindobona (Jirka, ???, ???)
20. SAPA (Jenda, Matouš, Alča)

Kaftan Open

Lublin 3. – 4. 6.

3. Czech Those Guys (Miky, Dan, Matouš)
4. Golem  (Jirka, Jonáš, Alča)
Bárt???

Hell’s Belles

Lyon 10. – 11. 6.

3. Lighter (Eliška, ???, ???)

Peppermint Polo Cup

Lipsko 16. – 17. 6.

5. Golem (Jirka, Eliška, Kyncl)
18. Unexcpected party soft (Eda, Kamila, Alča)

Zagreb International

Záhřeb 1. – 2. 7.

5. Pink Pirates (Kyncl, ???, ???)

Pinne Colada

Hamburk 1. – 2. 7.

6. Golem (Jirka, Bárt, Alča)
11. Czech Those Guys (Dan, Miky, Matouš)

Sons of Pavel

Praha 15. – 16. 7.

3. Golem (Jirka, Kyncl, Danny, ???)
6. Mad Eagle (Eliška, ???, ???, ???)
11. EPO (Jimmy, ???, ???, ???)
12. Don’t czech those guys (Dan, Miky, Matouš, Olda)
17. Infinite bruises (Jonáš, Lenka, Jenda, Alča)
18. The Goulash (Anežka, Eva, ???, ,???)

Berlin:Mixed

Berlin 28. – 30. 7.

6. Breakfast Club (Eliška, Jirka, Bris)
12. Pitomio (Kyncl, ???, ???)
24. Büppel (Alča, Jonáš, Ole)
39. Wozniak (Lenka, Miguel, Peter)
42. Apologeten (Anežka, Miky, Iva)
43. Kamila a její chlapci (Kamila, Jenda, Jimmy)

European Hardcourt Bikepolo Championship – Wildcard

Perpignan 2. 8.

13. Mastný knedlíky (Miky, Alča, Winman)

European Hardcourt Bikepolo Championship

Perpignan 3. – 5. 8.

18. Golem (Jirka, Kyncl, Mateen)
43. Lighter (Eliška,???,???)

Ulm Open

Ulm 12. – 13. 8.

5. Kokot (Jonáš, Kyncl, Matouš)

Geneva countryside #3

Ženeva 12. – 13. 8.

5. Joe-ever (Eliška, ????????)

Deutsche Meisterschaft

Hannover 26. –  27. 8.

3. Octopussy (Eliška, Tim, Leon)
5. Dělové koule (Jirka, ???, ???)
18. Heinzmussbleiben (Kyncl, ???, ???)

LE GRAND ROYAL 666

Brusel 2. – 3. 9.

1. Oddysea 48 (Jirka, Tim, Hagen)
8. Reno Raines (Eliška, Kyncl, Christoph)

Sex, milk & polo

Pardubice 9. – 10. 9.

5. Bimbas (Jenda, Kyncl, Jimmy)
10. POLOtučné (Dan, Olda, Alča)
11. U. F. Bike Polo (Bárt, Wolfgang, ???)
12. #kundasemkundatam (Kamila, Miky,  Matouš)
13. Death Valley (Jirka, Claire, Andy)
15. Papst (Tomáš, ???, ???)

Österreichische Hardcourt Bikepolo Meisterschaft

Vídeň 16. – 17. 9.

8. CZECH THOSE PONIES (Kyncl, ???, ???)

Mistrzostwa Polski

Lublin 7. – 8. 10.

3. Dobré ráno sedmikráska (Miky, Madej, ???)

King of the North

Hamburk 13. – 14. 10.

2. Jirka
7. Martin
18. Eliška

The Cage

Oradea 21. – 22. 10.

1. Golem (Dan, Jirka, Alča)
4. Čmaňa ( Kyncl, Bárt, Jenda)

Caravan Cage Polo Cup

Lipsko 25. – 26. 11.

2. Prague (Dan, Jonáš, Eliška, Kyncl, Jenda, Jirka, Alča, Robert)